+38 (097) 46-41-461

+38 (097) 46-41-461

Інфошина — інтернет-магазин шин й дисків під будь-який автомобіль, Україна

Задача: створити серію відеороликів для зовнішньої реклами та таргетингу в Інтернеті та на ТВ

Illustration
Illustration

Літо знімали зимою при -10°. Тож кількість дублів довелось звести до мінімуму. Акторів відігрівали у спеціальному бусі з підігрівом та укутували в пальто між дублями.

Згадує продюсерка Валерія Гончарова

Як то часто буває, ролики потрібни вже були на вчора. Такий запит не є для нас образливим — ми в цьому вбачаємо чітку задачу цілі. В проєкті «Інфошина» ми реалізували серію з трьох роликів за тиждень: передпродакшн, продакшн і постпродакшн. 

Illustration

З найскладнішого у такі стислі сроки було знайти усі локації, що б не відображали зиму. Домівки, біля яких було хоч здалеку помітні дерева, клумби, та будь-які інші посадження повністю були виключені з пошуку через брак часу на постпродакшен. В нас просто не лишалося часу все це забрати з кадру. Тож перед нашими продюсерами і локейшен скаутами були завдання із зірочкою. Та не дивлячись на все це – зробили швидко й без втрати у якості, якщо в одному тезисі описувати проєкт. Навіть попри погодні умови. Знімали літо взимку й експериментували з монтажем на етапі постпродакшену. 

Дивіться, як технічно шина перелітає із застосунку на авто. Залишайте заявку, створимо і для вас ролик під будь-які бізнесові задачі. 

На знімальному майданчику

Illustration

Результат

ПОДІЛІТЬСЯ З НАМИ ВАШИМ БАЧЕННЯМ

Ми вивчимо, що у вас на думці, і відповімо найкращою тактикою, щоб надати найякісніші рішення.