ВОНИ ДОВІРЯЮТЬ НАМ

Partner logo
Partner logo
Partner logo
Partner logo

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС?

Ми команда відповідальних людей, яка знає про якісний контент і створює його. Ми цінуємо ваш час і виконуємо свої обіцянки. Ми хочемо, щоб процес виробництва контенту більше не був для вас проблемою.

  • Ми робимо

    Ми маємо великий досвід редагування відео, 2D-анімації, моушн-дизайну та графічного дизайну, і ми не підводимо наших клієнтів.

  • Ми слухаємо

    Ми цінуємо наших клієнтів і суворо поважаємо зворотний зв’язок, щоденне спілкування та ваші терміни.

  • Ми знаємо

    Ми створюємо наші продукти, використовуючи новітні тенденції, методи та технології, щоб забезпечити найкращий досвід.

НАШ ТВОРЧИЙ ПРОЦЕС

Крок 1: Ідея

З початку ми вивчаємо ваше бачення та ваші ідеї щодо проекту. Після короткого мозкового штурму ми повернемося до вас із детальною відповіддю про те, чи ваша ідея досконала як є та чи добре її реалізувати, чи потрібно внести певні зміни, щоб ідея стала більш ефективною та дала позитивні результати.

1
2
3
4
5
1

Ідея

Сценарій

Виробництво

Звуковий дизайн

Пост-продакшн

Рішення

Під час розробки контенту ми бачимо, що спілкування між брендом та його аудиторією є послідовним і переконливим. Тому ми виробляємо всі рішення комплексно, щоб матеріали, які ви використовуєте протягом тривалого часу, були систематичними та зручними.

Illustration

Промо

Для бізнесу, будь-якого масштабу, для початку потрібно рекламне відео. Великі бренди з високою впізнаваністю і ті, хто хоче її підвищити, віддадуть перевагу телевізійній рекламі. Якщо ваш бізнес локальний, вам може бути ефективніше створювати відео для YouTube, Facebook або Instagram.

Illustration

Контент для соціальних мереж

● Набір відео/фото матеріалів для ваших пріоритетних каналів спілкування протягом 6-12 місяців.● Комплексні рішення для вашого бізнесу.

Illustration

Корпоративні відео

Корпоративне відео – це відео про компанію для підтримки ділового іміджу та представлення вашої компанії цільовій аудиторії. У корпоративному фільмі ви можете наочно повідомити про свій досвід роботи, інновації, конкурентні переваги та плани на майбутнє.

Illustration

Анімація

За допомогою анімаційних роликів можна розкрити будь-яку тему та створити будь-яку рекламу товару. У анімаційному стилі також чудово виглядатимуть презентації та навчальні відеоролики. Анімаційне відео відрізняється виразною графікою та спецефектами, які максимально залучають глядача.

Illustration

Відео для Amazon

Amazon заохочує продавців використовувати всі рекламні функції на платформі. Додавання відео про продукти Amazon може допомогти збільшити кількість конверсій і зменшити негативні відгуки.

Illustration

Навчальні відео

Високоякісні навчальні відеоролики роблять навчання незабутнім.Навчальні відео навчають глядача, як виконувати роботу, використовувати продукт або виконувати дію. Як і відео про продажі, навчальні відео надають зрозумілу інформацію для початківців.

Illustration

Відеоблоги та корисний контент

Ми будемо раді організувати контент для вашого особистого блогу, починаючи від розробки концепції і закінчуючи відео, яким можна поділитися.

Illustration

Просування відео

А потім ми зможемо опублікувати відео та правильно налаштувати рекламу, щоб його побачила велика кількість людей із вашої цільової аудиторії.

ПОДІЛІТЬСЯ З НАМИ ВАШИМ БАЧЕННЯМ

Ми вивчимо, що у вас на думці, і відповімо найкращою тактикою, щоб надати найякісніші рішення.