+38 (097) 46-41-461

+38 (097) 46-41-461

Alpha Lead — ефективний продаж автомобілів по всій Америці, США

Задача: створити іміджевий ролик для внутрішніх маркетингових задач 

Illustration
Illustration

Усі актори повинні бути не слов’янського типу. Допускалися афро-американської або азіатської зовнішності. 

Головне побажання Alpha Lead Management

Таке побажання клієнта було обгрунтовано тим, що ролик знімали в Україні, а компанія працює на американський ринок. І все це потрібно було організувати у найкоротші терміни. Але ми впоралися із цією задачею і запросили на зйомки більше 20 акторів різноманітної зовнішності!

Illustration

Alpha Lead Management - це компанія, яка сягає корінням в автомобільний бізнес з більш ніж 15-річним досвідом. Вони співпрацювали з понад 1 мільйоном клієнтів. Вся команда компанії має високу кваліфікацію та багаторічний досвід роботи в автомобільному бізнесі та продажах, що гарантує високий рівень успіху для клієнта.

Основна задача промо ролика – відобразити життя компанії у відео для англомовної аудиторії. Для кращої візуалізації та наглядності прибутковості компанії ми розробляли 2D графіку щоб наочно показати глядачеві масштаби росту компанії. Зйомки тривали лише один знімальний день, але за цей час було відзнято багато сцен у різних локаціях та повністю забезпечило досягти бажаний результат.

На знімальному майданчику

Illustration

Результат

І ще трошки...

Замовник бажав показати ключові підходи у роботі компанії. Тому ми не йшли обхідними шляхами. А зобразили один день роботи у команді. Для цього підібрали акторів не слов’янської зовнішності. Диктора з американським акцентом. І найгарніший офіс у місті. Як результат, містка й інформативна розповідь про Alpha Lead за одну хвилину. А ви готові заповнити бриф для вашого відеоролика? 

ПОДІЛІТЬСЯ З НАМИ ВАШИМ БАЧЕННЯМ

Ми вивчимо, що у вас на думці, і відповімо найкращою тактикою, щоб надати найякісніші рішення.