Shark — система відеоспостереження, США

Задача: розробити ідеї та відзняти серію відеороликів для лістінгів на Amazon

Illustration
Illustration

Треба розробити не нудний, динамічний ролик для цільової аудиторії 40+.Але кліповий монтаж ЦА не сприймає, з цим треба щось думати.

Взято з брифінгу з клієнтом

Щоб реалізувати проєкт для США, треба було знайти відповідний дім в Україні. Не тільки в плані екстер'єру, а й інтер'єру.Із задачею впоралися: завдяки ролику бренд підвищив продажі на Amazon вже у перші місяці. 
А щоб занурити в атмосферу справжнього американського Різдва, всією командою вичікували сніг. Чистий, фактурний, який пористими пластівцями спускається на землю — це надало картинці об‘єму й динаміки.  

Illustration

А другий ролик? Його зробили бонусом, бо наш продюсер не дозволила локації з ванною простоювати просто так. Власне, ми завжди радуємо наших клієнтів різними бенефітами. 

Власне, у результаті важко здогадатися, що всі знімальні процеси відбувалися в Україні. Привіт нашому винахідливому продюсеру, який може вирішити буквально будь-яке питання. Навіть сконструювати рейки для камери, щоб реалізувати операторську ідею. Перейдемо до обговорення вашого ролику?

Результат

І ще трошки...

Бізнес будь-якого масштабу потребує промо. Великі бренди використовують TV-ролики для трансляції повідомлення широкій аудиторії. А нішевим проектам особливо гарно підходять прероли для YouTube, Facebook та Instagram. Будемо раді допомогти із цими задачами.

KUKURUZA – продакшен, що розв’яже завдання у строк без зайвого клопоту.

ПОДІЛІТЬСЯ З НАМИ ВАШИМ БАЧЕННЯМ

Ми вивчимо, що у вас на думці, і відповімо найкращою тактикою, щоб надати найякісніші рішення.