+38 (097) 46-41-461

+38 (097) 46-41-461

Серія роликів для PurOxygen, США

Задача: розробити ідеї та відзняти серію відеороликів для лістінгів на Amazon

Illustration
Illustration

Треба розробити не нудний, динамічний ролик для цільової аудиторії 40+.Але кліповий монтаж ЦА не сприймає, з цим треба щось думати.

Взято з брифінгу з клієнтом

Для цієї серії роликів ми розробили ідеї й сценарій. Головна задача, яку ми вирішували, — зобразити небанальні ситуації використання продукту для цільової аудиторії 40+.
Тому у кадр потрапили водночас подружжя, захоплені вечерею, і чоловік, який працює у своїй майстерні. Зокрема ми залучили дитину й собаку. З такими акторами не просто знімати відеоролик, тим паче в одному кадрі. Але нам вдалося оптимізувати процеси завдяки чіткому сетінгу й відповідальній підготовці маленького й кудлатого героїв. 

Illustration

Alpha Lead Management - це компанія, яка сягає корінням в автомобільний бізнес з більш ніж 15-річним досвідом. Вони співпрацювали з понад 1 мільйоном клієнтів. Вся команда компанії має високу кваліфікацію та багаторічний досвід роботи в автомобільному бізнесі та продажах, що гарантує високий рівень успіху для клієнта.

Власне, у результаті важко здогадатися, що всі знімальні процеси відбувалися в Україні. Привіт нашому винахідливому продюсеру, який може вирішити буквально будь-яке питання. Навіть сконструювати рейки для камери, щоб реалізувати операторську ідею. Перейдемо до обговорення вашого ролику?

На знімальному майданчику

Illustration

Producers – Aleksandra Kulykova, Valeria Goncharova
Director – Kirill Gonchar
DOP – Sergey Klepiza
1st Camera Engineer – Andrii Mynko
1st Camera Assistant – Dmutro Sergeenko
Gaffer – Gleb Lunev
Art Director –Kirill Gonchar
Music – Anton Ihonin
Sound Design – Anton Ihonin
VFX – Игорь Кулакевич
Technical Support – Mam Rentаl
Making of – Алина Шевченко

Результат

І ще трошки...

Бізнес будь-якого масштабу потребує промо. Великі бренди використовують TV-ролики для трансляції повідомлення широкій аудиторії. А нішевим проектам особливо гарно підходять прероли для YouTube, Facebook та Instagram. Будемо раді допомогти із цими задачами.

KUKURUZA – продакшен, що розв’яже завдання у строк без зайвого клопоту.

ПОДІЛІТЬСЯ З НАМИ ВАШИМ БАЧЕННЯМ

Ми вивчимо, що у вас на думці, і відповімо найкращою тактикою, щоб надати найякісніші рішення.